ROI

Mascot

< Tagasi postituste nimekirja

Crafti spordirõivad võluvad funktsionaalsuse ja kena välimusega

Crafti spordirõivad võluvad funktsionaalsuse ja kena välimusega

Rootsi spordiriiete bränd Craft on kogu maailmas paljude harrastus- ja tippsportlaste lemmik kaubamärk. Pole ime, sest Crafti riided on väga funktsionaalsed ning iga nende detail on põhjalikult läbi mõeldud just sportlase seisukohalt.

Hingavad materjalid on praegu spordiriiete A ja O, kuid veel 40 aastat tagasi polnud see sugugi nii. 1970ndate alguses aga alles otsiti parimaid lahendusi selles vallas ning võtmeküsimus oli leida materjal, mis higistava keha ümber säiliks kuivana ehk juhiks niiskuse kehast eemale. Seda küsimust üritas lahendada Anders Bengtsson Rootsis —ta katsetas jooksurajal omal nahal erinevast materjalist aluspesusid, kuni leidis ühe kanga, mis ei muutunud keha vastas higiseks, vaid toimetas niiskuse eemale. Võib öelda, et just selle leiuga sai alguse Crafti lugu.

 

Siiski kulus veel mõni aasta ja 1976. aastast sai rõivabränd nimeks Craft. Alguses tegeles ettevõte suusariiete tootmisega ning järgmistel kümnenditel võistles nii mõnigi Rootsi suusaäss just Crafti kaubamärki kandvates riietes. 1990ndatel laienes ettevõte hoogsalt ning hakkas lisaks murdmaasuusatamisele valmistama rõivastust ka jooksmiseks ja jalgrattasõiduks. Kõik kolm vastupidavusala vajavad funktsionaalset riietust, kus suurt rolli mängivad pisidetailid. Näiteks peavad riided väga hästi istuma, nad ei tohi kuskilt hõõruda ega pigistada. Mõistagi peavad nad ka ilusad välja nägema.

Testimine käib iga päev

Crafti toodangu sortiment on väga suur ja ammu enam ei piirdu see vaid pesuga. Valikus on kõik sportimiseks vajalik —alates jalanõudest ja aksessuaaridest kuni üleriieteni välja. Firma otsib kogu aeg võimalusi oma toodete edasi arendamiseks. Et seda teha, tuleb riideid katsetada omal nahal ja nii on Craftis tavaline, et nende töötajad keset tööpäeva lähevad 5-10-kilomeetrisele jooksuringile, rattaga sõitma või suusatama. Ainult nii saab testida uusi rõivamudeleid ja nende toimimist päriselus. Crafti põhimõte on, et kvaliteetne läbimõeldud spordiriietus on osa mõnusast sportlikust kogemusest ning et riietus peab olema vastupidav igasugustes oludes. Ka usutakse Craftis, et õige riietuse kandmine aitab kaasa sportlike tulemuste paranemisele. Küllap just sellise lähenemise tõttu armastavad Crafti spordirõivaid harrastajad ja tippsportlased üle maailma. Ka Eestis on kaubamärk tuntud ja hinnatud.

 

Just rõivaste kõrge kvaliteedi, funktsionaalsuse ja kena välimuse tõttu pakub Roi Crafti toodangut juba paar viimast aastat. On ju kõik need omadused väga tähtsad ka firmaspordis, kui soovid oma ettevõtte tiimi riietada kenasse ühtsesse vormi ning sulle on oluline, et sinu töötajad kannaksid firma logodega rõivaid uhkusega. Meie valikus on Craftilt klassikalised spordirõivad, aga ka spordikotid, kindad, mütsid ja meeskonnariided. Kõige enam aga armastavad meie kliendid Crafti ühevärvilisi klassikalisi spordisärke, sest nendest on mitmekesine värvivalik ja neid on väga lihtne brändida.Spordivormid Craftilt. Disaini oma meeskonna spordiriided!

Meeskonnaga koos treenitakse ja võidetakse, aga ka kaotatakse. Seda nii tööalaselt kui spordis. Riietuda ühtse tiimina on lihtsaim viis luua ühtset meeskonnavaimu. Spordivormide kollektsioonis leiab funktsionaalsed rõivad nii treeninguks kui võistlemiseks ükskõik millisel spordialal.

Disain Sinu firma värvipaleti järgi

Mis puudutab värve, on igal meeskonnal omad eelistused. Selleks on Crafti valikus tohutult palju erinevaid värve ja värvikombinatsioone, millest leiab puhtad klassikalised värvid, mis sobivad enamiku tiimide identiteediga.

Treeni kõikides ilmastikuoludes

Crafti spordiriided on disainitud Rootsi ilmastikuolude järgi, mis tähendab seda, et ka kõige pirtsakama Eesti ilma jaoks on sobiv riietus olemas. Näiteks on kollektsioonis mitmed soojad joped, mida saavad kanda nii treenerid kui sportlased puhkehetkel.

Custom Made© osakonnast leiab spetsiaalsed meeskonnariided jooksmiseks, rattasõiduks ja suusatamiseks, millle värvikombinatsioonid ja trüki saab teha vastavalt firma värvipaletile ja soovidele. Aitame teid nii disainimise kui sobivate toodete leidmisega, sest valikus on kõik riided alates aluskihist kuni pealmise ilmastikukindla kihini.

Custom Made© tingimused

Trükk teostatakse sublimatsiooni tehnikas kangale enne, kui tooted valmis õmmeldakse.

Tootmisaeg 7-15 nädalat, olenevalt kogustest ja toode-test. Näiteks spordi-särgid valmistatakse 7 nädala jooksul alates näidise kinnitamisest.

Minimaalne kogus on 10 toodet ühe mudeli ja disaini kohta.