ROI

Mascot

< Tagasi postituste nimekirja

Helkurist reklaamkingitusega kliendi südamesse

Helkurist reklaamkingitusega kliendi südamesse

Hoolimata lühenenud päevadest, ei jää seepärast seisma meie tööd ja toimetused – tihtipeale on nii kodust väljudes kui saabudes õues pime. Enamus õnnetusi jalakäijatega juhtubki just hämaras või koidikul, kui nähtavus on piiratud ja seda eriti nüüd kui enamus lehed on puudelt langenud ja autoroolist vaadates on inimese taustaks ainult tumedad toonid. Helkur muudab seda sünget vaatepilti väga palju. Kvaliteetsed helkurtooted sobivad samuti suurepäraselt reklaammeenteks.

Mis see helkur õieti on? Helkur on valgust peegeldav ese. See ei loo valgust, vaid suunab olemasoleva valguse ümber. Kui rääkida helkurpinnaga reklaammeenetest, siis tänapäeval on nende valik märgatavalt suurenenud ning turult võib leida palju erinevaid tooteid, mis oma põhiomadustele annavad lisaks ka pimedas nähtavuse. Helkurtooted on väga praktilised reklaamkingitused, mille kinkimine koostööpartnerile või enda ettevõtte töötajale võib päriselt päästa kellegi elu!

Riiete külge riputatavatest helkuritest kõige populaarsemad on pehmed helkurid. Neid on saadaval paljudes erinevates kujudes – alates ringikujulisest kuni õunakujulise helkurini. Selliseid helkureid on võimalik tellida ka erilahendusena, mis tähendab, et helkurit on võimalik tellida enda logo kuju ja pildiga. Kõik helkurid on valmistatud 3M helkurmaterjalist ja saadaval kolmes toonis: valge, kollane ja oranž. Helkurid vastavad EN 13356:2001 standardile.
Lisaks klassikalistele pehmetele helkuritele on valikus veel slapwrapperidhelkurmagnetid ja -kleebised, LED tuledega helkuridjalanõude paelad ja vöökotid jne.

• Slapwapperid on ristküliku kujulised pikad ribad, mida saab kanda käe- või õlavarrel, lüües helkurit vastu kätt või koti sanga ja helkur tõmbab end rulli.

Slapwrapper helkur

• Helkurmagnetid on saanud aina rohkem tuntumaks, sest neid ei pea haaknõelaga enda riiete külge kinnitama, vaid magnet teeb oma töö ära haarates kinni riide või koti servast.

• Helkurkleebised – suurepärased näiteks lastele kasutamiseks. Võimalik kleepida koti või jope külge ning sellega koos võib tooteid ka julgelt pesta.

• LED tuledega helkurid ja jalanõude paelad – kingapaelad, mis on üheaegselt lõbusad ja praktilised. Sobituvad lihtsalt nii kingadele kui vabaaja jalanõudele. Üks pael on 120 cm pikk ja sellel on 10 LED tuld. Keskel olevast lülitist saab tulesid sisse ja välja lülitada ning vilkuma panna.

Meie helkurite valiku kohta saad vaadata lähemalt SIIT.


‘’Kõige õnnelikumad inimesed maailmas ei ole mitte need, kes saavad rohkem, vaid need kes annavad rohkem’’ – Robin Sharma

Lisaks helkuritele on valikus palju muid helkurpinnaga tooteid – termosed, kotid, vihmavarjud ja sporditarbed.

Helkurpinnaga termospudel on üks selle sügise hitte – see on auhinnatud ning maitseka disainiga termokruus. Antud termokruusi mudel on võitnud Global Innovation Award 2019 auhinna ning tegemist on tootega, mida võib leida Eesti ja Soome disainipoodidest. Topeltisolatsiooniga termokruus hoiab sooja kuni 8 tundi ja külma kuni 12 tundi. Termokruusil on plastikust lekkekindel kaas, roostevabast terasest korpus ning sees veel roostevabast terasest sõelake tee jaoks. Termose mahutavus on 350ml. Loe ja vaata termose kohta lähemalt SIIT.

Hoidke end sel pimedal ajal ning kanname helkurit kas riiete küljes, vihmavarjuna, koti või pudelina. Õnneks on varsti-varsti ukse taga jõuluhooaeg, kus küünlad ja erinevad tulukesed toovad meie igasse päeva natukenegi rohkem valgust ja lootust!

Ilusat sügiseaega soovides
ROI meeskond