ROI

Mascot

< Tagasi postituste nimekirja

Uuenduslikud kinkekomplektid

Uuenduslikud kinkekomplektid

Kui oled üks paljudest, kes mõelnud firma kingituste puhul kinkekomplekti loomisele, aga see kõik on tundunud liiga aeganõudev ja keerukas, siis mõistame Sind täielikult.  

Just sellest vajadusest lähtuvalt oleme loonud uue kinkekomplekti kontseptsiooni, mille puhul võtame kogu komplekteerimise ja pakendamise, ning soovi korral ka saajale kättetoimetamise osa täielikult enda kanda.

Kui seni on kinkekomplektis üheks arvestatavaks kulu allikaks olnud karbi enda tootmine, siis nüüd on karbi enda hinnaks vaid 2€ + km (suuremate komplektid puhul 3€ + km) ja seda juba koos trükiga karbile. Lisaks on kogu komplekteerimise osa meie kanda ja selle eest lisatasu ei lisandu.

Mida Sul on vaja teha? Mõelda välja kellele ja millise suunitlusega kinkekomplekte Sa soovid teha ja siis saame hakata üheskoos kingitusi valima. Nagu ikka aitavad meie disainerid nii toodete kui pakendi brändimisel, et tulemus oleks võimalikult personaalne ning wow-efekti tekitav.5 PÕHJUST, MIKS ON KINKEKOMPLEKT SUUREPÄRANE KINGIIDEE

  • Kinkekomplekt võimaldab luua kinkepaki iga erineva sihtrühma jaoks

  • Kinkekomplektide hulgast leiab sobiva igale eelarvele

  • Isikupärane ja personaalne lähenemine kingi saajale

  • Suurepärane ja aegumatu kingiidee olenemata aastaajast ning sündmusest

  • Võimaldab brändida ettevõtte logoga nii kinkekarbi kui ka seal sees olevad tooted


MILLINE ON KINKEKOMPLEKTI KOOSTAMISE PROTSESS?


Suurepärane võimalus panna ise kokku tervik, mis visualiseerib teie ettevõtet ning kõnetab saajat.

1. Valige välja kingitus(ed), mis lähevad pakendisse

2. Lisage juurde kaunistus ja/või stilistika

3. Lisage ettevõtte logo või tekst

4. Lisage tootekarpide ümber enda brandi stilistika

5. Kujundage vastavalt enda soovile kinkekarp

6. Lisage personaalne sõnum või kaart (mõõdus A4, A5 või A6)

7. Kingitus on valmis väljasaatmiseks


Nagu näed, siis kinkekarbi loomine on lihtne ning Sul on võimalus teha just enda sihtgrupile sobivad valikud arvestades nii pakendi sisu kui kujundust.

Oleme ideelennu tekitamiseks kokku pannud mitmed kinkekomplekti ideed, mis sobivad kinkimiseks aastaringselt.


KODUKONTOR 

Kinkepakk mille sisu hindab kõrgelt kodukontoris töötav kolleeg.

Komplekti võiksid kuuluda näiteks kõrvaklapid, veepudel, kõlar ja UV-C steriliseerimise karp. Lisaks võiks mõelda ka märkmiku ja kirjutusvahendi lisamisele, et kõik lennukad ideed kohe kirja saaks. 


TERE TULEMAST

Esmamulje on oluline! Loo ilus mälestus esimesest tööpäevast ja sisenda esimesest hetkest, et uus töötaja on oodatud ja hinnatud. Pildil olevasse kinkekarpi on pandud laadimisjaam ning kaabel, termose omadustega joogipudel, digitaalne kaitsekomplekt, aga miks mitte lisada ka praktiline lõunasöögikarp või disainitud hiirematt.


TERVISE KINKEKARP

Nii, nagu tervis on meie kõigi suurim vara, on ka aktiivne ja terve töötaja palju produktiivsem ning harvem haiguslehel. Töötaja tervist saab lisaks spordikompensatsiooniga toetada ka mitmel teisel viisil, näiteks toodetega, millega koduses keskkonnas või õues liikuda ning treenida. Allolevast näidiskomplektist leiad:

Väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega aktiivsuskella

Taaskasutatud materjalidest toodetud spordirätiku

Turvalisust pakkuva led tuledega vöö, mida näiteks käe ümber kinnitada.

Loomulikult saab komplekti lisada oma sõnumi ja heade soovidega kaardi.


AITÄH

Meeldejääv ja personaalne tänuavaldus kliendile või koostööpartnerile.

Keskmiselt kasutatakse ühte reklaamkingitust 8 kuud, kallimaid ja pika elueaga tooteid aga suisa mitmeid aastaid. Seega on kasvõi 1-2 tootest koosnev tänutäheks tehtav kingitus väga pika mõjuga ja tekitab kliendi või koostööpartneriga tugevama sideme. Veel personaalsemaks lähenemiseks saab tootele trükkida ka saaja nime. Kui soovid rohkem ideid ja lisainfot protsessi kohta, siis vaata SIIA.


PERSONAALNE LÄHENEMINE

Igale kinkekomplektile on võimalik lisada enda maitse järgi isikupära; alustades toote materjali valikust, sõnumist tootel, mida soovite edastada ning sellest millist tähendust kingi saajale soovite luua. 

Meie abivalmis ning lahendustele orienteeritud meeskond on alati valmis Sind nõustama, et leida kõige sobivam lahendus mis looks ühtse, tervikliku, kauni ning meeldejääva kingituse.

Võta meiega ühendust ja loome koos meeldejäävaid kingielamusi!