ROI

Mascot

< Tagasi postituste nimekirja

TOP 5 ärikingituse trendi 2021 jõuludeks

TOP 5 ärikingituse trendi 2021 jõuludeks

Ennustamine on tänamatu töö, kuid aastatega kogunenud kogemuse põhjal julgeme soovitada Sulle kingitusi, mida seni veel palju tehtud ei ole ja millega oma töötajaid ja kliente võluda.


1. Temperatuuri hoidev toidutermos

Tervislik elustiil, mille hulka kuuluvad näiteks külmad smuutikausid, poked, värsked salatid jne vajavad klassikalise lõunasöögikarbi asemel temperatuuri hoidvat toidutermost. Välismaiste influencerite pealt on kenasti näha antud tootegrupi üha sagedasemat kasutust ja kajastust ning vaadates mööduvat  sooja  suve, jõuab trend kindlasti peagi ka meile. Kuna toidutermoseid on hetkel veel vähe kingitud, siis on suur tõenäosus, et Sinu logoga termos võetakse kasutusse ja arvestades selle toote eluiga ja mõistlikku hinnaklassi, on ka CPI (cost per impression) väga hea.

Meie valikust leiad nii neutraalseid ühevärvilisi kui kauni disainiga värvilisi mudeleid.       2.Temperatuuri hoidev kott

Sarnaselt eelmisele punktile, kuid juba vaikselt ka Eestisse kohale jõudnud trendiks, on külma hoidev kott. Hetkel on ringlemas pigem õlakoti stiilis külmakotid, kuid meie soovitame viia praktilisuse ja mugavuse järgmisele tasemele, ning valida külma sisuga seljakoti. Oleme oma meeskonnaga neid terve suve vältel nii toidupoes, rannas kui matkadel kasutanud ja külmahoidev seljakott on kindlasti kingitus, mida me soojalt soovitame.

PS! Võimalusel vali taaskasutatud materjalidest kott!


     3.Kombineeritud kinkekomplektid!

Mitmest kingitusest koosneval kinkekomplektil on mitu eelist – kui ühe toote kinkimisel on risk, et antud kingitus saajale ei meeldi, siis mitme toote seast leitakse alati midagi, mis kasutusse läheb.
Teiseks on mitmest tootest koosnevad komplektid niiöelda uhkemad ja tihtipeale ka läbimõeldumad – kingisaaja tunneb, et toodete sobitamisega on nähtud vaeva ja seeläbi mõistab, et kingitus tuleb tõesti südamest ja saajat hinnatakse kõrgelt.  Sellest aastast oleme pakendamise töö teinud Sulle oluliselt lihtsamaks ja väga, VÄGA mõistliku hinna eest pakume trükitud pakendeid. Loe täpseamlt siit.


      4.Jätkukingitus kui mõttelaad

Millise kingitusega Sa eelmisel aastal oma kliente või töötajaid rõõmustasid? Kui Sinu firma kodulehel “väärtuste” rubriigist leiab sõnad nagu lojaalsus, järjepidevus, sihikindlus, pühendumine jne, siis mõtle, et sama keelt räägiksid ka kingitused. Näiteks läbi aastate on olnud populaarne jõulukingitus korralik pehme pleed, mille jätkukingitusena sobivad hästi kodusesse kasutusse mõeldud praktilised tooted. Niisiis võiks kingituseks valida disainvaasi, küünlad, pehmed sussid, kauni vaagna jne. 
5.Laste heaolu


Tõenäoliselt on iga lapsevanem saanud tööandja poolt kingituseks Kalevi kommikoti, mis küll hetkeks lapsi rõõmustab, kuid pole just eriti originaalne kingitus. Rõõmusta aga vanemaid sellega, et lastele tehtavad kingitused oleks hoopiski arendavad ja mängulised või hoopiski midagi igapäevaeluks praktilist. Siinkohal on tohutult valikuid, alates värvitavatest jõuluehetest ja rahakassadest, kokkupandavates linnu- ja putukamajadest, kuni veepudelite ja lõunasöögikarpideni. Kui soovid, et kingituses oleks siiski ka midagi söödavat, siis on heaks alternatiiviks näiteks eri- või logokujulised piparkoogivormid ja taignarull koos taigna või taigna valmistamiseks mõeldud toorainega.


 

Ja veel - taaskasutatud materjalidest keskkonnasõbralikud kingitused

Siinkohal loodame, et selle puhul ei ole tegu mitte pelgalt trendi, vaid ikkagi mõttelaadi ja elustiiliga. Seepärast soovime igal võimalusel jälgida kingituste päritolu ja toorainet, millest need valmistatud on. Meie juurest leiad mitmeid keskkonnasõbralike reklaamtooteid ja loodussõbralike brände, mille puhul  vastutustundlikult valitud tooraine ja hoolega kontrollitud kogu tootmisprotsess. Seega jõulukingitusi valides küsi alati oma projektijuhi käest keskkonnasõbralike lahendusi ja koheselt saad tutvumist alustada siit.