ROI

Mascot

< Tagasi postituste nimekirja

Uus trükitehnoloogia: 360 kraadi digitrükk ümarale pinnale

Uus trükitehnoloogia: 360 kraadi digitrükk ümarale pinnale

Tihtipeale oleme olukorras, kus kliendi disainiagentuuri või meie disainerite poolt loodud kujundus on niivõrd efektne, värviline või mitmekesine, et sooviks seda võimalikult suurelt kuvada, aga erinevad trükitehnoloogiad seavad piirid ette. 360 kraadi digitrükk aga muudab seda maailma.

Seni oleme saanud küll pakkuda mitmeid tooteid, nagu näiteks sublimatsioonitrükis saunalinad, prillipuhastuslapid või UV-trükis märkmikud, kus seda kõike teha saab, kuid nüüd on lisandunud sinna listi ka paljud silindrilised tooted – termosed, termokruusid ja pudelid.

360 kraadi digitaalne trükk teostatakse samuti nagu klassikalist digitrükki, lihtsalt pinnad on ümarad. Trükkida saab nii plastikule (va soft touch pinnad), metallile, klaasile kui keraamikale. Ainsa erandina jäävad välja need jooginõud, millel on sang. Trükk teostatakse CMYK toonides, mis tähendab, et saab teostada ka ilusaid värviüleminekuid. Hetkel leiab meie tootevalikust üle 30 erineva mudeli, millele antud trükki teostame ja valik täieneb pidevalt. Võta ühendust ja valime välja, milline mudel võiks olla Sinu kingituste valikus järgmine pilgupüüdja!

 

Digirükitud termos